Tábor pro rodiče s dětmi

Po mnoha letech vytváření táborů pro děti,  jsme se rozhodli přibrat do party i rodiče.?Tábor pro rodiče s dětmi je formován tak, aby si každý přišel na své. Čeká nás týden plný her, soutěži, karneval, trošku tvoření a bude i diskotéka! Prožijte s námi týden plný pirátského dobrodružství, kterým nás provede Kapitán Ploutvák.

Tábor pro rodiče s dětmi je týdenní pobyt, který v sobě kombinuje rodinnou dovolenou plnou zábavy a táborový řád. Jedná se o skvělou příležitost Vaše dítě seznámit se zvyky a prostředím, do kterého se bude rádo vracet ať už s rodiči, nebo později samo na dětský tábor. Potkáte se zde s lidmi, kteří pro Vás budou vytvářet příjemnou atmosféru, na kterou z dětství všichni tak rádi vzpomínáme.

O program se starají naši proškolení vedoucí s letitými zkušenostmi získanými na našich táborech. Vedoucí si vybíráme z řad našich dětí, tím že všechny známe velmi dlouho máme k nim nejen obrovskou důvěru, ale také tvoříme výbornou partu. Pevně věříme, že právě oni dělají náš tábor výjimečným. A co si pro Vás připravili? Nejen obrovské množství soutěží, ale také se s nimi a Kapitánem Ploutvákem vydáme  na cestě za pokladem.Potkáme nejen opravdové piráty, ale i mořské příšery a mnohem víc.Hlavně zjistíme, že není všechno zlato co se třpytí a jako v normálním životě zjistíme, že jen pár přátel stačí mít…

Jak bude vypadat nás den?

7:30-10:00 Snídaně

10:00-12:00 Dopolední soutěžení

12:00 Oběd

12:30-15:00 Polední klid

15:00 Odpolední řádění

17:00 Nástup, kde vyhodnotíme a odměníme naše šikulky

18:30 Večeře

Večer je čistě ve Vaší režii aneb prostor pro rodinnou pohodičku.

Program je dobrovolný, tak můžete využít velkou nabídku zajímavých míst v dojezdové vzdálenosti od tábora.

Areál tábora se nachází poblíž Nové Paky cca 20 minut od pohádkového města Jičín. K dispozici je bazén, 5 sportovních hřišť, ping pongové stoly, trampolíny, pískoviště, dvě společenské místnosti. Nedílnou součástí je jídelna a sociální zařízeni (v dámských sprchách je k dispozici ohrádka a dětská vanička, pro snazší koupel těch nejmenších). Vše je obklopeno krásnou podkrkonošskou přírodou s bohatými lesy. 

Ubytování je v dřevěných chatkách s elektřinou a dvěmi palandami. Nejedná se o ubytování hotelového typu a za úklid během i na konci pobytu si zodpovídá každý sám.

Na naší domácí stravu se můžete těšit 5x denně(snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře)  a pitný režim je samozřejmostí (šťáva, čaj).

Účastníci našeho tábora jsou děti do 7 let (v případě staršího sourozence možnost domluvy) s doprovodem starším 18 let.

  • Ubytování v chatkách

  • Stravu

  • Program

  • Odměny za soutěže