Tábor pro rodiče s dětmi

Pro koho je tábor určen? Tábor je koncipován pro předškolní děti ideálně od 2 let, ale mladšího či staršího sourozence doma nechávat nemusíte. Úkoly na stanovištích jsou odstupňované dle věku.

Tábor pro rodiče s dětmi je týdenní pobyt, který v sobě kombinuje rodinnou dovolenou plnou zábavy a táborový řád. Jedná se o skvělou příležitost Vaše dítě seznámit se zvyky a prostředím, do kterého se bude rádo vracet ať už s rodiči, nebo později samo na dětský tábor. Potkáte se zde s lidmi, kteří pro Vás budou vytvářet příjemnou atmosféru, na kterou z dětství všichni tak rádi vzpomínáme.

Program tábora vymýšlejí a organizují kvalifikovaní vedoucí, především z řad již odrostlých účastníků tábora. Přenášejí tak táborového ducha dál a tvoří skvělou partu, která s nadšením a dobře dělá svoji práci, ve svém volném čase. Letos se jim do přípravy tábora ale nečekaně začali angažovat dětmi oblíbené žluté postavičky, s brýlemi, jedním nebo dvěma očima, s vlasy i bez, ano mimoni. Program byl připravený na téma: dětské pohádky, tak jak je známe. Nicméně po zásahu mimoňů došlo k větším i menším změnám, především v ději, postavách, celkově všechny pohádky pořádně pomotali a naším úkolem bude pohádky napravit, tak aby každá princezna našla svého prince, drak si dal k obědu radši zeleninu, než princeznu, nebo třeba aby Bob našel svého Bobka. S těmito i jinými popletenými pohádkami se letos v létě na táboře setkáte, stejně tak s veselými, ale popletenými mimoni.

 

Jak bude vypadat nás den?

7:30-10:00 Snídaně

10:00-12:00 Dopolední soutěžení

12:00 Oběd

12:30-15:00 Polední klid

15:00 Odpolední řádění

17:00 Nástup, kde vyhodnotíme a odměníme naše šikulky

18:30 Večeře

Večer je čistě ve Vaší režii aneb prostor pro rodinnou pohodičku.

Program je dobrovolný, tak můžete využít velkou nabídku zajímavých míst v dojezdové vzdálenosti od tábora.

Areál tábora se nachází poblíž Nové Paky cca 20 minut od pohádkového města Jičín. K dispozici je bazén, 5 sportovních hřišť, ping pongové stoly, trampolíny, pískoviště, dvě společenské místnosti. Nedílnou součástí je jídelna a sociální zařízeni (v dámských sprchách je k dispozici ohrádka a dětská vanička, pro snazší koupel těch nejmenších). Vše je obklopeno krásnou podkrkonošskou přírodou s bohatými lesy. 

Ubytování je v dřevěných chatkách s elektřinou a dvěmi palandami. Nejedná se o ubytování hotelového typu a za úklid během i na konci pobytu si zodpovídá každý sám.

Domácí strava z kvalitních surovin. Dostatek ovoce, zeleniny i mléčných výrobků. Možnost speciální dietní stravy. Pitný režim po celý den (káva, čaj, šťáva)

Účastníci našeho tábora jsou děti do 7 let (v případě staršího sourozence možnost domluvy) s doprovodem starším 18 let.

  • Ubytování v chatkách

  • Stravu

  • Program

  • Odměny za soutěže