ŠKOLY V PŘÍRODĚ A SEZNAMOVACÍ KURZY

Hledáte pro svou třídu novou lokalitu? Chcete si užít perfektní týden plný zážitků, který nikdo z Vás nezapomene? Tak jste na správném místě. Již několik let vytváříme seznamovací kurzy či školy v přírodě s programem. Dopoledne si užijete se svým profesorem a zbytek dne s naším skvělým týmem profesionálů, kteří umí za to vzít😊. Výsledek je stmelená třída, která je nabitá dojmy a zážitky z týdne s námi.:) Co Vám můžeme nabídnout???

V dřevěných chatkách s elektřinou. V areálu tábora, který se nachází poblíž Nové Paky cca 20 minut od pohádkového města Jičín. K dispozici je bazén, 5 sportovních hřišť, ping pongové stoly, trampolíny, dvě společenské místnosti, projektor.. Nedílnou součástí je jídelna a sociální zařízení . Vše je obklopeno krásnou podkrkonošskou přírodou s bohatými lesy.

Na naší domácí stravu se můžete těšit 5x denne(snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře)  a pitný režim je samozřejmostí (štáva, čaj).

Doprava od školy pohodlnými autobusy

Nejen že u nás učitelé neplatí, ale káva, čaj a jiné přání rádi splníme.

O malá i velká bebíčka se s láskou stará nás profesionální zdravotnický personál.

O program se u nás starají naši zkušení vedoucí, kteří prošli naším táborem jako děti, byli několikrát proškoleni a spoustu let s námi spolupracují.

A jaká je cena? Týden u nás za pouhých 2900 Kč osoba.